Irina și Răzvan Fodor trec prin clipe pline de emoție, pe măsură ce fiica lor, Diana, participă la Evaluarea Națională. Luni, 22 iunie, vedeta a însoțit-o la primul examen și a împărtășit trăirile sale pe rețelele sociale.
Prezentatoarea de televiziune a recunoscut că este mult mai emoționată decât și-ar fi imaginat la începutul acestei etape importante din viața adolescentei. Într-un mesaj publicat pe Instagram, Irina a descris momentul înainte de examen, amintind cât de intensă este starea ei de acum și cât de mult au crescut emoțiile în ultimele zile.
„Mai stau un pic în mașină, să mi se dezmorțească genunchii, ca să pot să conduc înapoi, spre casă. Tocmai am lăsat-o pe Diana la școală, pentru că, în câteva minute, începe examenul. Azi dă Evaluarea Națională și nu aș fi zis în veci că o să am asemenea emoții, dar uite că le am de câteva zile bune și acum au atins apogeul”, a scris Irina Fodor.
În același timp, vedeta nu a uitat să transmită un mesaj de susținere tuturor elevilor care susțin examene în aceste zile. Ea i-a încurajat să fie încrezători și le-a urat mult succes, adresând un gând și părinților care trec prin aceleași emoții.
„Voiam să le urez multă baftă copiilor care astăzi merg în sălile de clasă cu sufletul plin de speranță. Aveți încredere în voi, totul va fi bine! La fel și părinților: știu ce simțiți, fiți puternici și încrezători! Succes tuturor, pumnii strânși!”, a încheiat ea.