În ultimele zile, relația dintre Anca Serea și Adrian Sînă a fost intens discutată în mediul online, în contextul apariției unor zvonuri despre o posibilă despărțire. Vedeta a ales să pună capăt speculațiilor printr-o postare care îi surprinde pe cei doi zâmbind și relaxați, alături de un mesaj ironic care a stârnit reacții pozitive din partea fanilor.
Comentariile apărute în online au fost generate de mai multe detalii percepute ca semne ale unei tensiuni în cuplu, inclusiv rarele apariții comune pe rețelele sociale și lipsa verighetei de pe mâna Ancăi Serea. Aceasta a dezvăluit că motivul este unul simplu, legat de confortul fizic, afirmând că verigheta a devenit prea strâmtă din cauza unor modificări ale greutății, iar acasă nu obișnuiește să poarte nici cercei sau alte accesorii.
„De la un neurmărit pe Instagram se pornesc tot felul de teorii, dar noi suntem împreună de 16 ani și avem o familie. Mi se pare absurd să ne agățăm de astfel de detalii”, a spus Anca Serea, oprind astfel speculațiile.
Imaginea postată de Anca îi înfățișează pe cei doi într-un cadru romantic, însoțită de piesa recent lansată de Adi, „Sunt nebun după tine”. Mesajul „So, @adriansina cum facem cu divorțul ăla? 🙃” reflectă atitudinea relaxată și umorul cu care cuplul tratează zvonurile apărute.
În plus, Anca Serea a explicat că motivul principal pentru care nu s-au mai afișat frecvent împreună pe rețelele de socializare este programul încărcat al ambilor. Vedeta a promis totodată că această situație se va schimba în curând și că va împărtăși mai multe momente cu fanii pe viitor.
Astfel, fotografia postată reprezintă o confirmare clară că în familia Serea-Sînă domnește în continuare armonia, iar zvonurile despre o despărțire sunt neîntemeiate.
Foto: Instagram